UAB "BMB KOKYBIŠKI LANGAI"

inner3.jpg

Mediniai langai

Mūsų medinių langų profilis atitinka naujausius euronorminius reikalavimus, gaminamas iš trisluoksnės klijuotos medienos tašų, jo storis 68 mm (IV68) ir 78 mm (IV78). Dėl to lango konstrukcija yra patvari ir stabili.

Klientui pageidaujant, langų gamybai naudojama pušies, maumedžio, ąžuolo, atogrąžų miškų mediena. Medinė lango dalis impregnuojama mirkant, gruntuojama ir dažoma ekologiškai švariais ir atspariais RAL paletės 210 spalvų dažais. Norintiems matyti medžio struktūrą, siūloma medinę dalį dengti laku.

Siekdami optimalaus sandarumo ir šilumos izoliacijos bei apsaugos nuo įsilaužimų, mes į savo kokybiškus langus montuojame standartinį poliruoto Saint Gobain ar Pilkington nuo 24 mm iki 46 mm storio stiklo užpildą, kurio šilumos laidumo koeficientas nuo 0,6 W/m²K iki 1,3 W/m²K, garso izoliacija nuo 32 dB iki 48 dB. Kliento pageidavimu galimos ir kitos stiklo užpildo rūšys: su tripleksu, tonuotu ar ornamentiniu stiklu.

Kad Jūsų langai gerai varstytųsi ir po kelerių metų, mes naudojame keturių atidarymo variantų (atidarymas, uždarymas, atvertimas, mikrovėdinimas) WINKHAUS apkaustus. Galimi ir nuo įsilaužimų apsaugantys, slankiojančių konstrukcijų apkaustai.


 

View the embedded image gallery online at:
https://bmb.lt/mediniai-langai#sigProId6518c3ab9e

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd